Satılık Yavru Akita

Irkının özelliklerini en iyi şekilde taşıyan satılık yavru akita için doğru yerdesiniz. safkan yavrularımız çiftliğimizde üretmekte olduğumuz köpeklerimizin dışından yurt dışından secereli ve secereli ve seceresiz yavru temin etmekteyiz.

Irkının özelliklerini iyi taşıyan yavruları sizler için getirmekteyiz.

İRTİBAT 05435865500

akita inu yavru

akita inu yavru

Satılık yavru akita ;

Akita inu filmlere konu olmuş itaatkarlığı ve sadakatı ile dikkat çekmektedir. Akita sakin fakat bazen başına buyruktur. Ailesine karşı dikkatli ve sevecendir. Akıllı, cesur ve gözüpektir. Yavru iken zor eğitim alabileceği için bu konuda inatçı olunmalıdır.

Akita birinci sınıf bir koruma köpeğidir. Japon anneler çocuklarını ve ailelerini rahatlıkla ona emanet etmektedirler. Akita’lar arkadaşlık açısından son derece güvenilir olmalarına rağmen diğer köpek ve hayvanlara karşı tahammülsüzlerdir. Bu yüzden başka hayvanların bulunduğu ortamlarda asla serbest bırakılmamalı ve tasmasız dolaştırılmamalıdırlar.

Diğer kedi-köpeğe ve çocuklara karşı çok dikkatli ve çekingendir. Bununla beraber kendi ailesindeki çocuklara toleranslı, daima iyidir ve diğer çocukların aileye karışmasına oyun oynamasına izin vermek istemez.

 

satılık yavru akita inu

satılık yavru akita inu

 

satılık japon akita inu

satılık japon akita inu

 

satılık akita inu

satılık akita inu

 

japon akita inu

japon akita inu

 

akita inu yavruları

akita inu yavruları